ЦСКА се измъчи, но стигна до победата срещу Черноморец (видео)

ЦСКА победи Черноморец с минималното 1:0 в мач от 2-ри кръг на родната "А" група. Двубоят се игра на стадион "Българска армия" пред около 2 000 зрители. "Армейците" бяха по-активният тим и заслужено стигнаха до победата.

През първата част пропуски направиха Янис Зику, Костадин Стоянов и Спас Делев. В 30-ата минута гол на Зику бе отменен заради спорна засада. След почивката "червените" все пак стигнаха до гол. Десет минути преди края на срещата румънецът Зику се разписа и донесе важни три точки за своя тим.

Малко по-късно Делев вкара топката в мрежата на Стоян Колев, но за втори път бе отменено попадение на "червените". След тази победа ЦСКА ще изпревари Левски и Литекс, които днес направиха грешни стъпки в борбата за титлата.