Вили Вуцов: Играта на ЦСКА е катастрофа!

Култовият български треньор - Велислав Вуцов даде мнението си след успеха на Славия с 1:0 над ЦСКА. Специалистът разкритикува остро играта на "червените".

"Много добър мач на Славия, много добър. Изпуснахме шест-седем чисти положения, вратарят Бусато спаси ЦСКА. Мачът беше спечелен не само тактически, но и технически. Славия надбягваше, надборваше ЦСКА, създаваше положения с лекота. В това състояние, в което е ЦСКА, ако си в бокса, хвърляш пешкира и слизаш от ринга. Това е катастрофа.

Само ритане и блъскане, без грам футбол. Второто полувреме смениха схемата - с трима в защита, мръднаха малко, десетина минути и дотам. Ако ЦСКА има претенции, за титла въобще не говоря, а да са в първата четворка, по този начин нямат шанс. Безидейна игра. Ако така я карат, не топ 5, а топ 15 ще гонят", каза бащата на Светослав Вуцов пред "Тема Спорт".