ЦСКА загуби и от Славия

Кризата в ЦСКА продължава. Този път "армейците" инкасираха загуба при домакинството си на Славия - 0:1 за "белите".

Футболната среща от 5-ти кръг на първенството не започна добре за ЦСКА, като гостите създадоха първото си опасно положение още в 6-тата минута от двубоя. Само 3 минути по-късно се стигна до втора намеса на Бусато, но в 12-тата минута бе отсъдена дузпа в полза на Славия за нарушение в наказателното поле на Иван Турицов, която гостите реализираха.

ЦСКА се опита бързо да изравни резултата, но ударът на Локило бе неточен. До края на полувремето отборът на Славия продължи своите атаки, но резултатът остана 0:1. Още от първите минути на втората част ЦСКА започна офанзивно, като в рамките на 3 минути първо Локило, а после и Вион отправиха удари към противниковата врата. В 58-мата минута нова опасна атака на ЦСКА завърши с удар на Фаетон, който бе отразен от вратаря на Славия. В 62-рата минута Хайнц отправи нов неуспешен удар към вратата на противника, а само минута по-късно и новото попълнение в ЦСКА Коялипу опита да изравни резултата, но отново без успех. Мачът завърши при резултат 0:1.