Дерменджиев: Момчетата се справиха добре и аз ги поздравявам

Старши треньорът на Лудогорец – Георги Дерменджиев – говори след загубата на своя тим от Динамо (Батуми) в първия предварителен кръг на Шампионската лига. "Орлите“ отстъпиха с 0:1 в Грузия, но с общ резултат 3:2 продължават напред в турнира.

"Ние изиграхме два мача и продължаваме. Получихме ранен гол, който много ни разконцентрира. И преди казах, че Динамо е добър отбор. Не е отбор за подценяване, но важното е, че продължаваме напред и съм доволен от това, защото в такива мачове отборът израства.

Не са ни изненадали с нищо, бяхме готови. Футболът е игра на голове и още в 3-ата минута получихме такъв, който гол преобърна мача.

Всичко влизаше в плановете ни – и продължения, и дузпи. В крайна сметка момчетата се справиха добре и аз ги поздравявам.

Вие видяхте, че второто полувреме около 30 минути имахме голямо преимущество, но в крайна сметка всичко това ще се анализира. Стана по трудния начин, но е важното, че се получи“, заяви Дерменджиев.