Резервите на ЦСКА с победа срещу финалиста за Купата на Гърция

Носителят на Суперкупата на България ЦСКА победи с 2:1 финалиста за Купата на Гърция Атромитос в контролна среща. Главният мениджър на "армейците" Милен Радуканов пусна като титуляри  тримата футболисти, които са на проби в отбора. Това са Денис Халилович и Кристиян Григоров и халфът на Вихрен Костадин Николов. Освен тях в стартовата 11-торка започнаха играчи, които са считани за резерви на тима от Борисовата градина.

В 14-ата минута на срещата гърците откриха резултата, след като Анастасакос вкара топката в мрежата на Макенджиев за 1:0. Малко преди това Адемар нацели греда. "Червените" стигнаха до обрат, благодарение на новото си попълнение Жуниор Мораеш. Първо в 23-ата минута той с хубав прехвърлящ удар изравни, а в 38-ата покачи на 2:1. След почивката в игра за ЦСКА се появи националът Иван Бандалвски, който лекуваше контузия, но до нов гол така и не се стигна.