Дерменджиев: Очаквах да имаме проблем с мотивацията

Георги Дерменджиев коментира победата на Лудогорец над ЦСКА с 2:0. Разградчани си върнаха лидерството в класирането, а дори имат и мач по-малко от ЦСКА и Черно море.

"Това е трети мач срещу ЦСКА 1948 в последните седмици и очаквах да имаме проблем с мотивацията. Влязохме лошо в срещата, но се поправихме, вкарахме 2 гола и взехме важни три точки. Бяхе малко по-лежерни на старта, но футболистите бързо осъзнаха, че няма да е лесно.

Наставникът коментира и ситуацията с футболистите в състава.

Тодор Неделев е добър футолист. Давам му повече минути, но и аз съм го оставял на пейката. Всичко около трансфер на Спас Делев са спекулации. Той е много важен играч и има дълъг стаж в състава. Държа на всички мои играчи. Кой колко ще играе е мое решение. Сега ще имаме два дни почивка и след това започва подготовката за срещата с Ботев Пловдив", каза Дерменджиев в ефира на Диема.