Славия с реми срещу рунаци пред погледите на Емо Костадинов и Венци Стефанов

Славия завърши 0:0 с руския Кубан Краснодар в контролна среща в Турция. Двата тима не предложиха много интересни положения през по-голяма част от мача.

В 28-ата минута Славия направи опасно нападение, което можеше да завърши с гол. Венцеслав Керчев подаде за Тони Тасев и той пусна в наказателното поле към Ерол Дост, който стрели на сантиметри от вратата на руския отбор.

Малко повече от десет минути след това вратарят Николай Кръстев направи добро спасяване, след опит за гол и удар от непосредствена близост на Ежков.

До края на полувремето интересните положения пред двете врати липсваха, след почивката гредата помогна на Кубан да не допусне попадение. В 86-ата минута Емил Стоев центрира за Роберто Райчев и ударът му с глава се отби в гредата на вратата на отбора от Краснодар.

Вицепрезидентът на Българския футболен съюз Емил Костадинов се появи на контролата, като я изгледа на живо в компанията на президента на "белите" - Венцеслав Стефанов.