Загуба за Левски от втородивизионен унгарски тим като за старт на годината

Левски започна 2024 година с поражение - 2:3 от втородивизионния унгарски Вашаш в контролна среща, която се игра в Анталия.

"Сините" все пак могат да съжаляват, тъй като поведоха с 2:0, но след това допуснаха три гола през второто полувреме и загубиха.

Цунами вкара първия гол за Левски за тази година. Той откри резултата с удар с глава от малък ъгъл в 15-ата минута. Илиян Стефанов удвои резултата в 50-ата минута, след подаване на единственото ново попълнение на тима- Фабио Лима. Последният остави добро впечатление от първия си мач със "синята" фланелка.

В средата на второто полувреме обаче унгарците изравниха с попадения на Кристоф Хинора и Себестиен Ихриг-Фаркаш. В 80-ата минута Чонгор Пап беше изведен сам срещу Иван Андонов и успя да прати топката за 3-ти път във вратата на "сините" и обратът бе факт.