ЦСКА започна годината с победа, младоци блестят за "армейците"

ЦСКА започна годината с победа, младоци блестят за

ЦСКА започна годината с победа - 5:3 в контролен мач срещу Литекс. Двубоят се игра на спортната база на БФС, като фенове не се допускаха от страна на футболния съюз.

Иначе младоците в състава на ЦСКА показаха, че заслужават шанс за изява. С голове се отчетоха Марк-Емилио Папазов и Илиан Антонов, а Георги Чорбаджийски изигра силен мач. Именно Папазов откри за "армейците" с попадение още във втората минута.

Иван Иванов (6) изравни за гостите, но Матиас Фаетон (22 - дузпа) върна аванса на ЦСКА. Бързо гол на Назон направи резултата - 3:1 в полза на ЦСКА. До почивката обаче Литекс стигна до втори гол, този път дело на Георги Стайков.

През втората част имаше доста промени, а двата тима си вкараха още голове. Илиан Антонов (56) вкара за ЦСКА, а Кингсли Бучи (73) бе точен за Литекс.

ЦСКА стигна и до пети гол в 90-ата минута. Илиян Антонов нахлу в наказателното поле на Литекс и подаде успореден пас на Джонатан Линдсет, за когото не представляваше проблем да вкара топката във вратата на Симеонов за крайното 5:3.