Панайотов: Казах на момчетата, че през второто полувреме ще вкарат

Наставникът на ФК ЦСКА 1948 - Николай Панайотов остана доволен от играта и победата с 1:0 над Ботев Пловдив в мач от 13-ия кръг на родния шампионат. Ето какво заяви той в ефира на Диема:

"Като цяло съм доволен от старанието на отбора и начина, по който влязохме в мача. Радващо е, че през първото полувреме създадохме не малко ситуации. Това казах и на полувремето на момчетата -важно , че ги създаваме, през второто полувреме ще вкараме.

Ние завършваме атаките, важното е да вкарваме голове. Работим върху това, надявам се в следващия мача да създадем отново толкова ситуации, дори и повече, и да вкараме.

Доволен съм от всички момчета, не само защитниците. Всички се вложиха и изпълниха нашите изисквания. Само мога да ги поздравя за мача и победата.

Ние си имаме направена програма. Доста момчета заминават с националните отбори. Ще имаме една проверка по време на паузата, надявам се най вече да се върнат здрави, за да може в следващия мач всички да бъдат на разположение."