Локо София загря за дербито със Славия с победа над ЦСКА 1948 2

Локомотив София се поздрави с победа срещу дублиращия отбор на ЦСКА 1948 - 3:1. Приятелската среща на "Арена Царско село" беше неофициален дебют за новия треньор на "железничарите" Данило Дончич.

"Червените" откриха резултата след половин час игра, след като Мариян Тонев се разписа от дузпа.

В 33-ата минута Карлос Франса изравни, след като бе оставен малко пред голлинията и без проблем реализира във вратата на Станислав Нисторов.

В 55-ата минута столичното Локо осъществи пълен обрат. "Железничарите" също получиха възможност да изпълнят 11-метров наказателен удар. Зад топката застана Димитър Митков, който бе точен.

В 71-вата футболистите на Данило Дончич организираха добра атака, която беше завършена успешно от Митков, с което бе оформен и крайният резултат. След паузата за Локо София предстои дерби със Славия.