Септември София приключи сезона с победа над Ботев Враца

Септември София постигна победа с 3:1 над Ботев Враца в среща от 35-ия кръг на шампионата.

Още в 6-а минута Красимир Тодоров от Ботев Враца остана очи в очи с Иван Василев, но вратарят на Септември спаси. Домакините отговориха с пробив на Мартин Стоянов. Мартин Петков от Септември също получи добра възможност, но Костов майсторски отрази.

В 28-ата минута Септември откри, след като Красимир Костов не успя да реагира добре, като топката премина през ръцете му, удари се в гърди му и спря в мрежата.

След подновяването на играта Септември продължи да играе по-добре. В 63-ата минута Митко Митков с мощен диагонален удар покачи на 2:0.

В 79-а минута Петър Кепов стреля от разстояние и успя да изненада Иван Василев и резултатът бе намален на 2:1.

Секунди по късно Даниел Генов напредна чудесно с топка в крака и отклони към Радослав Захариев, който бе останал сам пред голлинията не успя да се разпише.  В добавеното време на срещата съдията Ивайло Ненков отсъди дузпа за домакините, която бе реализирана от Красимир Станове за крайното 3:1.