Фенове на Черно море чупят собствения си стадион, опитват да линчуват играчи на Лудогорец

Доста изнервено стана на стадион "Тича" в края на първото полувреме на полуфинала между Черно море и Лудогорец. Феновете на домакините бяха бесни от съдийската помощ, която за пореден път получават разградчани. В 43-ата минута привържениците на Черно море опитаха да разбият оградата на собствения си стадион и да нахлуят на терена. Част от заграждението падна, но само бързата намеса на полицията предотврати да се стигне до по-сериозни сблъсъци.

При последния съдийски сигнал за първата част шампионите и реферите бяха изпратени с бурни освиркания на "Тича". След първите 45 минути резултатът е 1:2 за Лудогорец. Самият треньор на Черно море Илиан Илиев също бе бесен на съдията.