Късен гол попари Славия и класира Локо София на полуфиналите за Купата

Локомотив София стана първият отбор, който се класира за полуфиналите на Sesame Купа на България. Това стана факт, след като столичните "железничари" победиха с 2:1 гостуващия Славия.

Двубоят вървеше към продължения, но гол на Мартин Райнов дълбоко в добавеното време  изхвърли "белите" от надпреварата. "Червено-черните" стигнат до тази фаза за първи път от 9 години насам.

Димо Бакалов даде аванс на домакините след гол в 15-ата минута, а в 32-ата Алан Диас също прати топката във вратата на Вуцов, но след доста дълга проверка (около 10 минути) - второто попадение не бе зачетено.  В 73-ата минута Славия изравни резултата. Чунг Нгуен До изведе вдясно Тони Тасев, който пусна успореден пас към Ахмед Ахмедов, а бившият играч на ЦСКА вкара за 1:1. В края обаче падна второто попадение за Локо София.