Пирин би Хебър за 2 минути

Пирин Благоевград записа нова победа в родния шампионат. Този път тимът се наложи над Хебър Пазарджик с 2:0 за радост на феновете в Благоевград.

Двубоят бе сравнително равностоен, но домакините измъкнаха успеха в рамките на две минути през втората част. В 67-ата минута благоевградчани поведоха. Валпорт засече топката от ъглов удар и затрудни собствения си вратар, а Кондраков се оказа на точното място и от близко разстояние нямаше как да сбърка. Само 120 секунди след това Борис Тютюков бе оставен непокрит в наказателното поле на пазарджиклии и той успя насочи кълбото с глава към долния десен ъгъл - 2:0.

Иначе малко преди това - в началото на второто полувреме  гол на Кондраков бе отменен заради засада. В края на мача Камен Хаджиев бе изгонен с червен картон, което допълнително ядоса Владимир Манчев.