Генчев: Нормално е да има недоволни и да искат оставка

Наставникът на Локомотив София Станислав Генчев заяви, че утре сутринта ще вземе решение относно своето бъдеще.

"Железничарите" претърпяха разгром с 0:6 от ЦСКА 1948, което вбеси феновете на отбора. След края на мача на стадиона в столичния квартал "Надежда" се разиграха грозни сцени, като част от запалянковците на "червено-черните" опитаха да щурмуват официалната ложа.

"Нормално е нервите да вземат връх. След такава унизителна загуба всички сме нервни, никой не е очаквал подобен сценарий на мача и такава унизителна загуба. Ще преспим и ще видим утре сутринта как ще продължим. Нормално е да има недоволни и да искат оставка, след 0:6 на собствен терен. Както казах, утре сутринта ще взема решение.

Може би вторият им гол малко пречупи футболистите, третият гол в началото на второто полувреме окончателно реши мача. Първото полувреме не стояхме чак толкова лошо и нищо не подсказваше, че резултатът може да бъде 0:6. Съдията не е повлиял по никакъв начин", каза 41-годишният специалист в ефира на Диема.