Славия мачка преди рестарта на шампионата

Славия се наложи с 3:1 срещу Балкан Ботевград в последната си приятелска среща от зимната подготовка. На терена с изкуствено покритие “Стоян Коцев" точни във вратата на гостите бяха Тони Тасев, Роберто Илиев и Натан Гасама, а “белите" ще се подготвят в София до началото на шампионата.

Тасев откри резултата след точно изпълнение на фаул още в седмата минута, а Емил Колев изравни 12 минути след това.

Развръзката в двубоя дойде през втората част, когато на терена се появи цял нов състав. В 61-ата минута младият Роберто Илиев се разписа технично във вратата на Балкан за 2:1.

Крайният резултат беше оформен от новото попълнение Натан Гасама, който реализира с глава след центриране от корнер на Емил Стоев.

На 13 февруари от 17:00 часа Славия ще играе у дома срещу Пирин в двубой от 19-ия кръг от Първа лига.

Съставът на Славия: Светослав Вуцов, Ертан Томбак, Емил Виячки, Велко Йеленкович, Людовик Соарес, Чунг Нгуен-до, Кристиян Стоянов, Дарко Тасевски, Кристиан Добрев, Тони Тасев, Ахмед Ахмедов (като резерви влязоха Георги Петков, Николай Кръстев, Натан Гасама, Венцислав Керчев, Христо Попадийн, Валентин Петров, Георги Вълчев, Емил Стоев, Роберто Илиев, Борис Димитров, Владимир Николов)