ЦСКА 1948 удари северномакедонския Шкендия в контрола

ЦСКА 1948 победи северномакедонския Шкендия с 2:0 в контролна среща, изиграна на тренировъчния лагер на "червените" в Белек, Турция.

ЦСКА 1948 изигра добро първо полувреме, което реално започна с бърз гол. Още в третата минута Ангел Бастунов получи подаване от Радослав Кирилов и вкара с глава, но "армейците" не успяха да стигнат до повече попадения след пропуски на Александър Колев, Георги Русев и Ангел Бастунов.

ЦСКА 1948 оформи крайния резултат в 82-та минута след центриране от ъглов удар. То попадна на далечна греда, където Октавио Мантека свали топката с глава и я изпрати в свободния Лазар Марин. Той бе точен от близко разстояние за 2:0.

ЦСКА 1948 има първи официален мач за тази календарна година на 11 февруари срещу Хебър.