ЦСКА мина без проблеми и през Стара Загора (видео)

ЦСКА победи Берое с 2:0 в мач от 27-ми кръг на "А" група. Над всички отново бяха звездите на "червените" Спас Делев и Мишел Платини. Те станаха автори на двете попадения в срещата.

"Армейците" стояха по-добре на терена и заслужено стигнаха до 3-те точки. В 36-ата минута Мишел Платини пусна към Делев, 7-цата преодоля стража на домакините и върна към Платини, който без проблеми откри резултата.

Две минути преди края на първата част, Гъргоров изведе Румен Трифонов на добра позиция, левият бек намери добре Спас Делев, който също записа името си сред голмайсторите. След почивката футболистите на ЦСКА играеха доста по-красиво от старозагорци и лесно стигаха до голови положения. При едно от тях в 85-ата минута Маркиньос бе близо до това да се разпише, но стражът на Берое - Теменлиев се намеси подобаващо.

След последния съдийски сигнал, "армейците" заслужено се поздравиха с 3-те точки и показват, че са един от най-силните отбори у нас през този полусезон.