Левски се провали и срещу последния (видео)

Продължава серията от поредни мачове, без победа на Левски. Този път "сините" се провалиха при визитата си на последния в класирането - Спартак Варна. Двата тима завършиха наравно - 2:2, а двубоят бе от програмата на 17-ия кръг в родния шампионат.

Филип Кръстев отбеляза фантастичен гол в 25-ата минута. Не по-малко красиво бе изравнителното попадение, което дойде веднага след почивката. Тогава топката се оказа у Ивайло Климентов, който с топовен изстрел възстанови ремито.

Веднага след това Кръстев с нов гол върна аванса на столичани. Това стана в 50-ата минута. Пламен Димов изравни в 66-ата минута за радост на феновете на домакините. До края до ново попадение така и не се стигна. В крайна сметка Левски остава без успех в шести пореден двубой.