Голове в последните минути оставиха жива надеждата на Локо София (видео)

Локомотив София победи Черноморец с 2:1 в мач от 25-тия кръг на "А" група. По този начин столичните "железничари" продължават да се борят със свойте съименници от Пловдив за място, даващо право за участие в Лига Европа.

И трите попадения паднаха в последните минути на срещата. Възпитаниците на Георги Василев малко изненадващо поведоха в резултата с гол на Енис Хайри в 76-ата минута. Само две минути по-късно, Преслав Йорданов се разписа за Локо и по този начин изравни резултата.

Крайното 2:1 оформи Искрен Писаров в 83-ата минута. Двубоят ще се запомни с това, че главният съдия изгони по един играч на двата тима - Калоян Караджинов в 42-ата минута (от Локо София) и Рикардо Андре в 48-ата минута (от Черноморец).

По-рано днес Монтана и Видима-Раковски завършиха наравно при резултат 1:1.

Снимка: inews