Героят за ЦСКА: Хубаво е, че влизаме с победа в дербито

Нападателят на ЦСКА – Маурисио Гарсес, бе избран за Играч на мача със Славия. Именно той реализира първия гол за "червените" за успеха с 2:0.

Ето какво сподели той след края на срещата на "Българска армия":

"Благодаря за наградата. Както винаги казвам, това е плод на много труд. През първото полувреме се опитахме, но не се получи. На почивката треньорът направим необходимите корекции, които доведоха до това да постигнем целта си. Играта беше доста изравнена и беше трудно. На полувремето треньорът ни каза да имаме търпение. Това, което не успяхме да направим през първата част, го сторихме след почивката. Ние искаме да печелим във всеки мач. Феновете да се върнат на стадиона, а ние да се трудим всеки ден, за да подобряваме своята игра. Много е хубаво, че влизаме с победа с дербито. Това ни дава сили да постигнем успех победа и в дербито", обяви Гарсес в ефира на Диема.