ЦСКА 1948 удари Локо София, Чочев отново герой за тима си (видео)

ФК ЦСКА 1948 спечели с 2:0 домакинството си на Локомотив София в среща от кръга на родния шампионат.

През първата част двата тима останаха с човек по-малко. В 20-ата минута централният нападател на ЦСКА 1948 Александър Колев получи червен картон за удар без топка срещу Матеус Дуарте. В края на първата част численото равенство бе възстановено, след като Франса от Локо София влезе остро в краката на Ангел Лясков и получи червен картон.

Националът Ивайло Чочев се разписа за ЦСКА 1948 в 49-ата минута с точен удар от двайсетина метра, като това беше негово осмо попадение от началото на сезона. Ангел Бастунов удвои в 76-ата минута с технично изпълнение пред вратарското поле и донесе победата на отбора на Любослав Пенев.