Славия с класика срещу Хебър в София (видео)

Славия постигна класическа победа с 3:0 при символичното си гостуване на Хебър Пазарджик на националния стадион "Васил Левски" в София. "Белите" играха по-добре, изчакаха своите шансове и в крайна сметка заслужено се поздравиха с крайния успех.

Хебър прати топката в мрежата на Светослав Вуцов още с първата си опасна ситуация в мача. Домакините организираха бърза контраатака, при която топката достигна до Мауро Серкейра и той преодоля стража на Славия. Голът обаче не беше зачетен заради засада. Последваха по-силни минути на "белите" и логичното се случи.

Йон Бакеро откри резултата в 24-ата минута, а в 57-мата Галин Иванов удвои, слагайки точка на спора. В самия край на мача и Емил Виячки успя да запише името си сред голмайсторите и по този начин оформи крайния резултат в срещата.