10 от Септември София удариха Хебър

Септември София победи Хебър в среща от втори кръг на Първа лига. Септемврийци се наложиха с 3:1 над символичните домакини в този мач, като два гола на Симеон Александров в 17' и 79' минута и попадение на Атанас Кабов в 86' минута донесоха трите точки за столичани. Самият Александров изигра много силен мач и е с основна заслуга за победата. Гостите от столицата останаха с човек по-малко в 63-ата минута, когато Иван Арсов бе изгонен за втори жълт картон.

В самия край на мача Хебър стигна до почетно попадение. Октай Хамдиев бе оставен непокрит в наказателното поле на столичани и с мощен изстрел намали изоставането на своя тим. Това обаче бе всички в мача и трите точки отидоха на сметката на Септември София.