ЦСКА представи отбора с рутинна победа над Спортист Своге

ЦСКА се наложи над Спортист Своге с 2:0 в генералната репетиция на "червените" преди началото на сезона. Преди старта на мача "армейците" по традициая представиха отбора пред феновете. Марк-Емилио Папазов откри резултата в 41-ата минута. Той се разписа при първата по-добра ситуация за тима си, наказвайки грешка на вратаря на гостите, който секунди по-рано бе отразил два удара на Шопов и Кръстев.

В 55-ата Маурисио Гарсес удвои след подаване на Дончев. До края на мача Амос Юга можеше да вкара красив гол със задна ножица, но нацели греда. Добрата новина за ЦСКА е, че през втората част в игра се появи капитанът Юрген Матай, който обаче на няколко пъти показа, че все още не е в най-добрата си форма.