Ботев Враца с шеметна победа, очакват баража с Етър (видео)

Ботев Враца и Пирин Благоевград изиграха двубой от последния кръг наefbet Лига, който завърши при резултат 5:3. Благодарение на днешната си победа врачани отиват на бараж с четвъртия във Втора лига Етър.

Благоевградчани откриха резултата в 11-та минута след като Вячеслав Велев стреля успешно с глава за 1:0. След това Юлиан Ненов започна ударно нападение като за кратко време отбеляза 3 поредни гола - 30-та, 42-ра и 49-та минута за 1:3. Междувременно в самия край на първата част Велев също се разписа отново за 2:3.

Втората част предложи още голове. В 59-та минута Йоан Бауренски получи пас от Юлиан Ненов и от чиста позиция простреля вратата на Кирев за 2:4. В последните секунди на мача паднаха още два гола. Стефан Гаврилов се разписа за Пирин, а Даниев Иванов за Ботев и крайният резултат придоби следния вид - 3:5 в полза на врачани.