Царско село отпадна от елита, комичен момент беляза мача с Локо София

Царско село и Локомотив София изиграха двубой от последния кръг наefbet Лига, който завърши с равен резултат 1:1. При така стеклите се обстоятелства "царете" отпадат във Втора лига, тъй като не успяха да съберат достатъчно точки за оставане в елита.

В 26-та минута Фране Чиряк откри за гостите от пряк свободен удар, а в 73-та минута Андрей Йорданов изравни и запази интригата до края на мача.

Малко преди края на срещата "царете" имаха възможност да изпълнят дузпа, но тогава настъпи неочаквана драма. Резервата Юсуфа Яфа грабна топката и показа, че той ще я изпълни. Собственикът на клуба Стойне Манолов нахлу на терена и избута Яфа от бялата точка, който видимо се стресна от разгневения шеф. С дузпата се нагърби Кавдански, който обаче стреля изключително слабо и вратарят Дамянов улови топката.