Стефанов: Загубата е, че загубихме мача

Президентът на Славия Венцеслав Стефанов даде коментар след загубата от Левски с 2:1.

"Не съм счетоводител, за да знам какви са финансовите загуби за счупените седалки. Загубата е, че загубихме мача. Едното полувреме беше за тях, другото за тях. Имахме по-високи цели от топ 6, но така е във футбола. В няколко мача се разминахме с победи, можехме да сме четвърти, трети. Първи не можехме да бъдем. Мъри беше футболист на Славия и между нас има трайно приятелство. Уважение взаимно. От един отбор под водата изплува и вече е носител на Купата. Филип се развива. Това показва, че тук растат добри кадри. Глупост е, че го освиркват. Аз го уважавам и дано продължи да се развива Вероятно ще има и други момчета трансферирани - към Барселона", заяви Стефанов.