Локо София заслужи мястото си в елита

Локомотив София и Пирин Благоевград изиграха двубой от 31-ия кръг наefbet Лига, който завърши при резултат 1:0 за "железничарите". След днешния мач двата отбора събират по 33 точки. Тъй като гостите от Благоевград вече си бяха осигурили мястото в efbet Лига догодина днес на терена се появиха играчи, които са получавали по-малко игрово време дотук през кампанията.

В 30-та минута Красимир Милошев прати кълбото в противниковата врата, но попадението бе отменено заради засада. Единственият гол в срещата падна в 37-та минута, когато Мики Орачев центрира и Димитър Митков с глава реализира за 1:0. Пирин стигна до попадение в 62-та минута, когато Станислав Костов вкара след центриране на Петър Занев, но голът бе отменен заради засада.