Лудогорец разгроми слаб ЦСКА (видео)

ЦСКА изигра един от най-слабите си мачове през последните години. "Армейците" бяха разгромени с 0:5 при визитата си на Лудогорец в Разград. Домакините бяха по-активни през първата част и логично дръпнаха с два гола.

В 15-ата минута Доминик Янков наказа грешка на младока Божинов, а с асистенция се отчете Тисера. Последния се отчете и с попадение в 30-ата минута, след като се справи с трима бранители на ЦСКА, сред които бе отново Божинов. На почивката младокът логично бе сменен, както и схемата на игра, но слабостите в защита продължиха.

В 51-ата минута Янков подаде към Текпетей, който след удар по земя извън наказателното поле изненада Евтимов за 3:0. В 56-ата минута Янков финтира другия младок в ЦСКА - Дончев и със страхотен шут в обратния ъгъл не остави шанс на Евтимов за 4:0.

В 63-ата минута Игор Тиаго, който се появи малко по-рано като резерва вкара пети гол за шампионите.

В края ЦСКА създаде първото си по-добро положение, след като резервата Калоян Кръстев сервира топката добре на Гарсес, но той не успя да вкара почетно попадение.