Левски удари Лудогорец пред 18 000 на "Герена"! Сините на финал срещу ЦСКА (видео)

Левски удари Лудогорец пред 18 000 на

Левски е вторият финалист в турнира за Купата на България. "Сините" изиграха нов силен мач под ръководството на Станимир Стоилов и "затвориха" полуфиналната серия срещу Лудогорец с втора победа. Вдъхновени от препълнените трибуни на "Герена", Левски надиграха шампиона на страната с 1:0. Така с общ резултат 4:2, столичният гранд ще се изправи в мечтан финал за трофея срещу вечния враг ЦСКА на 11 май.

Големият герой за "сините" тази вече се казваше бразилецът Уелтън, отбелязал единственото попадение още в 3-ата минута. След това домакините пропиляха още куп изгодни положения за гол. Няколко добри ситуации се откриха и пред Лудогорец, но най-чистата такава за разградчани беше пропиляна от Кирил Десподов в края на първото полувреме.