ЦСКА 1948 се спаси от изпадане (видео)

Арда и ЦСКА 1948 завършиха наравно при резултат - 0:0 в пряк сблъсък за оцеляване в елита. С точката си днес 48 си осигури участието в горната част на втората осмица на шампионата. Арда пък ще трябва да изчака развитието на срещата Царско село - Пирин.

Георги Ангелов получи директен червен картон в 39-а минута. Реферът обаче даде дузпа за 48, но Ивайло Чочев изпусна от бялата точка в 60-а минута.В 76-ата минута Светослав Ковачев нанесе точен диагонален удар и вкара топката в мрежата, но попадение нямаше, тъй като преди това Алекс Петков игра с ръка.

В 76-ата минута Ковачев изстреля топка по диагонала и вкара топката в мрежата, но заради игра с ръка на Алекс Петков в атаката при попадението голът не беше зачетен.

Георги Давидов използва три пъти ВАР, от което произлязоха отменена дузпа с последвал червен картон, дадена дузпа и отменен гол.