Левски смело крачи напред (видео)

Левски и Черно море изиграха мач от 26-ия кръг наefbet Лига. Домакините победиха с 2:0 и поглеждат смело към третото място в класирането.

Още в 6-та минута гол с глава на Цунами бе отменен поради засада. В 22-та минута Левски имаше нова добра ситуация за гол след грешка при изнасянето на топката от Черно море, Миланов стреля в целта, но преди това бе отсъдена засада. Първите от многото последвали жълти картони бяха за Сердюк и Филип Кръстев за размяна на реплики.

В 54-та минута Сердюк контузи Михайлов след грубо нарушение и съответно получи втори жълт и респективно червен картон. Михайлов не успя да продължи след сблъсъка и бе откаран в болница, а на негово място влезе 17-годишният Пламен Андреев.

В 69-та минута Матиас Курьор прати топката в мрежата на Левски, но попадението бе отменено заради засада. Голът дойде в 74-та минута и домакините поведоха с 1:0 след като Даниел Димов си отбеляза автогол. В 96-та резервата Марин Петков отбеляза за 2:0 и така подсигури победата на Левски.