Киров запази поста си след силен мач и победа над Локо Пловдив

ЦСКА 1948 направи доста добър мач и разби с 4:0 Локомотив Пловдив в мач от 25-ия кръг на родния шампионат.

Успехът дойде през второто полувреме, когато паднаха и четирите попадения. Галин Иванов се разписа на два пъти, а по един гол вкараха Алекс Колев и Мартин Тошев. Ситуацията на “смърфовете" обаче се утежни много още в първите минути на мача, когато отборът остана с човек по-малко. Преслав Боруков настъпи много лошо Лазар Марин по глезена, като се стигна до намесата на ВАР и в крайна сметка нападателят бе изгонен.

Победата идва в точния момент за треньора на 48 - Николай Киров, за когото през последните дни имаше различни информации, че съвсем скоро ще бъде заменен. В различни медии се споменаваха имената на Георги Чиликов и Станислав Генчев за следващ треньор на доскорошния новак в елита. Поне на този етап обаче Киров вероятно ще запази поста си.