Лудогорец с поредна победа (видео)

Отборите на Лудогорец и Славия изиграха двубой от 21-ия кръг наefbet Лига. Домакините победиха с убедителния резултат от 3:1.

Първият гол дойде в 17-та минута, когато Текпетей подаде към Пиерос Сотириу, който вкара в близкия ъгъл на Вуцов за 1:0. 10 минути по-късно Лудогорец отбеляза още един гол. Десподов подаде към Шоу, който стреля точно в целта за 2:0. В самия край на първата част Текпетей отправи удар към вратата на "белите", но топката мина над вратата.

Малко след началото на второто полувреме Кирилов отбеляза чудесен гол. В 52-та минута той преодоля трима футболисти на разградчани и след шут с левия крак реализира в далечния ъгъл на Падт за 2:1. След пропуски на Каули и Сотириу, най-после дойде и победният трети гол за 3:1. В 65-та минута Десподов стреля към вратата на Вуцов, който изби топката. При добавката обаче Сотириу бе точен. В 84-та минута Десподов най-после реализира, но голът бе отменен заради засада.