ЦСКА без проблеми срещу Сливен (видео)

Т. Михайлов

ЦСКА не срещна трудности при домакинството си на Сливен и победи с 2:0 “войводите”, което остави “червените” на третата позиция. Спас Делев отбеляза и двете попадения през първата част, макар второто да бе от засада.

В 8-ата минута Делев бе оставен непокрит в наказателното поле и сам срещу вратаря не сгреши. Емил Гъргоров даде головия пас. В 31-ата ЦСКА получи фаул в близост до наказателното поле. Гъргоров центрира, Шеридън отклони с глава, след което Делев добави отблизо. Съдията призна гола, макар засадата да бе очевидна.

До края ЦСКА направи доста пропуски, а Делев бе близо до хеттрик, но негов удар през втората част мина на милиметри от горната греда. Загубата остави Сливен в зоната на изпадащите с 16 точки, колкото има и първият тим над чертата – Калиакра.

Снимка: Гонг.бг