Шимунджа: Справихме се по-добре от Черно море, бяхме по-добри

Треньорът на Лудогорец Шимунджа даде интервю след победата над Черно море. Ето какво каза:

“Извинявам се на Черно море, защото допуснах грешка. И на феновете, и на клуба. Черно море е един от водещите отбори в България", каза Шимунджа.

“Справихме се по-добре от Черно море, бяхме по-добри. През второто полувреме имахме положения, които не реализирахме. Като цяло, заслужавахме победата.

Знаехме, че Черно море ще се промени след почивката. Трябваше да реализират попадения. Нямаха толкова много положения, защото бяхме максимално концентрирани.

Да, срещу Арда и Черно море бяха два трудни мача. Всички отбори разчитат на своите домакинства. Беше важно да вземем 6 точки.

Доволен съм, но ни очаква още много работа, за да се подобряваме. Искам отобрът да се подобрява с всеки следващ мач", допълни Шимунджа след победата на Лудогорец с 2:1 над Черно море във Варна.