Ботев Враца си спечели три точки на Лаута (видео)

Ботев Враца се наложи като гост на Локомотив Пловдив с 4:2 в среща от кръга на родния шампионат.

В 10-ата минута Дориан Бабунски бе точен от дузпа, отсъдена за нарушение на Лукас Рейдър срещу Красимир Тодоров. В 34-ата минута Кристиан Гомис с меко центриране отдясно намери Димитър Илиев и той с глава отблизо отбеляза за 1:1.

В 43-ата минута Юлиян Ненов матира вратаря на "смърфовете". Големият талант на гостите Красимир Тодоров изведе майсторски крилото на врачани, който с техничен удар направи безпомощен Рейдър. Малко след почивката Бабунски вкара още един гол за тима от Враца.

Георги Минчев върна един гол малко по-късно. В 67-ата минута след корнер Илия Миланов с глава прати топката за четвърти път зад гърба на Рейдър за крайното 2:4.