Славия и Локомотив Пловдив завършиха наравно (видео)

Отборите на Славия и Локомотив Пловдив изиграха мач от 18-ия кръг наefbet Лига. Двубоят завърши при резултат 1:1.

Първото полувреме предложи много интересни ситуации. Още в самото начало Лукас Салинас стреля, но неточно. В 14-та минута футболистите на Локомотив настояваха за дузпа, но такава не бе отсъдена. След половин час игра Карагарен нанесе първия точен удар за гостите, но без проблеми за Светослав Вуцов. В 35-та минута дойде и първият гол в мача - Йосип Томашевич засече с глава и стреля право във вратата на Вуцов.

Резултатът бързо се промени. В 40-та минута Кристиан Добрев стреля с глава за 1:1. Началото на втората част предложи гол на Минчев, който обаче не бе зачетен заради засада, потвърдена от ВАР. В 86-та минута Славия можеше да направи пълен обрат, след като Кемело Нгуена отправи силен изстрел пред дъгата на наказателното поле, топката тупна коварно пред Рейдър, но стражът изби в корнер.