Локо София стигна само до точка срещу ЦСКА 1948 (видео)

Локомотив София и ЦСКА 1948 завършиха 2:2 в неделен мач от 16-ия кръг на родния шампионат.

Мачът на Националния стадион "Васил Левски" предложи добър футбол за родните стандарти. Резултатът беше открит от Октавио в 16-ата минута. Бразилският халф беше точен от дузпа. Три минути след това обаче Георги Русев изравни с удар отблизо. В добавеното време на първата част Александър Александров направи 2:1. Националът Ивайло Чочев се разписа за 2:2 в 58-ата минута, оформяйки крайния резултат.

Към края на двубоя главният рефер Ивайло Стоянов получи контузия, което доведе до неговата смяна. До нов гол обаче така и не се стигна.

Така двата тима остават близо до опасната зона на класирането. Локо е 11-ти, а с една позиция по-нагоре е ЦСКА 1948.