Славия с разгромен успех над Царско село (видео)

Славия се наложи с 5:2 при визитата си на Царско село в сблъсък от 15-ия кръг на родния шампионат.

"Царете" стартираха по-добре мача и отбелязаха ранен гол в 9-ата минута, когато Лъчезар Балтанов засече с глава центриране от корнер.

Славия обаче бързо стигна до пълен обрат. Тони Тасев изравни с удар от малък ъгъл, а вратарят Георгиев не реагира добре - 1:1. В 20-ата минута Емил Стоев с прехвърлящ удар даде аванс на "белите".

След почивката паднаха още голове. След час игра Радослав Кирилов вкара трети гол за Славия, а в 74-ата минута Мартин Кавдански намали. Само 120 секунди след това Питър Макрилос вкара за 4:2, като до голяма степен сложи точка на спора. В края на мача Тони Тасев оформи крайния резултат.

Снимка: Официална Фейсбук страница на Царко село