Тунчев: Не ни достигна концентрация

Старши-треньорът на Локомотив Пловдив Александър Тунчев коментира загубата от Лудогорец с 1:0 мач от 14-ия кръг наefbet Лига

"Не ни достигна концентрация в последните минути. Лудогорец ни бе заградил в нашата половина, но ние успявахме да ги удържим. Може би допуснахме миг невнимание и получихме гол. Искахме да излезем малко по-напред и да притиснем съперника, но не успяхме - те ни натикаха в полето ни. През първите минути играхме добре, но след това те ни натиснаха сериозно.

Нормално е в края на мача умората да окаже влияние. Имахме проблеми с различни футболисти. На тяхно място влязоха други хора, които все още не са на 100%. Има върху какво още да работим. Трябва да подобрим контрола над топката", заяви Тунчев.