Красив гол на Делев носи успеха на Арда срещу ЦСКА 1948 (видео)

Арда Кърджали се наложи с 3:2 при визитата си на ЦСКА 1948 в двубой от 13-ия кръг на родния шампионат.

Лазар Марин си вкара автогол в 32-ата минута и така даде аванс на гостите. Малко след това Алекс Петков покачи резултата, разписвайки се след корнер. Коконов също прати топката във вратата на Наумов, но реферите отмениха това попадение. В самия край на първата част Георги Русев пропиля най-доброто положение за домакините до почивката, след като нацели греда.

В 56-ата минута националът Ивайло Чочев намали резултата с премерен удар. В 76-ата минута резервата Симеон Петров изравни с глава. В 85-ата минута Спас Делев прехвърли Даниел Наумов по страхотен начин, като ситуацията беше гледана с VAR заради евентуална засада на нападателя, но такава не беше отсъдена. Така бе оформен крайния резултат.