Локо София и Ботев Пловдив не успяха да намерят верния път към победата (видео)

Локомотив София и Ботев Пловдив изиграха мач от 13-ия кръг наefbet Лига. Двата отбора не успя да се победят до края на двубоя и завършиха при резултат 0:0.

На терена на Националния стадион "Васил Левски" излязоха 11 чужденци и 11 български футболисти. В първите минути инициативата бе за Локомотив, които направиха няколко пропуска да открият резултата. В 15-та минута последва атака и от страна на "канарчетата". Маркиньос пропусна от чиста позиция да отбележи за Ботев. В последната минута на първата част Тодор Неделев стреля опасно от фаул, но Любенов успя да отбие в корнер.

Още в началото на второто полувреме Александър Александров имаше добра възможност. Той се опита да прехвърли Аргилашки, но не успя. В 64-та минута пак Александров пропусна. След още няколко пропуска за двата отбора и резултатът остана 0:0.