Арда и Славия не излъчиха победител (видео)

Двубоят между Арда и Славия завърши с равен резултат 1:1. Това бе мач от 12-ия кръг наefbet Лига и второ равенство за деня след като Ботев Враца и Черно море също завършиха наравно.

Първата атака бе за домакините от Кърджали. В 7-ата минута Иван Тилев стреля, но топката полетя над вратата на Вуцов. Малко след това отново Тилев получи добра възможност и топката този път мина на сантиметри от десния страничен стълб. В 16-ата минута дойде и първия гол в мача. Той бе дело на Мартин Сораков, който даде преднина на "белите" за 0:1.

Второто полувреме започна с добра ситуация за Славия. Техният голмайстор Сораков имаше шанс да отбележи втори път, но Караджов спаси Арда. Все пак до изравнителен гол за домакините се стигна в 71-ата минута. Милен Желев с глава вкара топката във вратата на Светослав Вуцов и оформи крайното 1:1.