Локомотив Пловдив измъкна победатата от ЦСКА 1948 (видео)

Отборите на Локомотив Пловдив и ЦСКА 1948 изиграха мач от 12-ия кръг наefbet Лига. Домакините успяха да победят с резултат 2:1 и да задминат ЦСКА 1948 във временното класиране.

Първото добро положение в мача дойде в 25-ата минута, когато Димитър Илиев засече центриране от десния фланг, но ударът му с глава попадна в ръцете на вратаря. В 33-ата минута Локо стигна го гол след като Парвиз Умарбаев показа техника, влезе с дрибъл навътре и с премерен удар преодоля Наумов за 1:0.

В 48-ата минута Георги Русев пробва късмета си с шут към вратата, който се отби в тялото на Бирсент Карагарен и излезе в корнер. От ъгловия удар ЦСКА 1948 стигна до изравнително попадение. Денислав Ангелов реализира с мощен удар с глава за 1:1.

В 64-ата минута Локомотив отново поведе в резултата с гол на Димитър Илиев от дузпа. Така се стигна до края на интригата в мача, който завърши с 2:1 за "смърфовете".