Локо София удари две греди, а Царско село вкара два гола (видео)

Царско село се наложи над Локомотив София с 2:0 в двубой от 12-ия кръг на родния шампионат. Мачът бе първи между двата тима на ниво елит.

През първото полувреме голове не паднаха, но ситуации пред двете врати не липсваха. След почивката стана още по-интересно. В 65-ата минута "столичните железничари" удариха греда. Александър Александров стреля отлично от границата на наказателното поле, но шутът му се спря в гредата.

В 67-ата минута Царско село поведе в резултата. Александър Алекандров центрира в наказателното поле, Милчо Ангелов свали топката с глава, а Васил Шопов я прати във вратата на Александър Любенов.

В 74-ата минута Локо София удари втора греда. Божидар Кацаров с мощен удар разтресе напречния стълб.

В 75-ата минута Янко Георгиев пусна дълъг пас, Крачунов сгреши, а Лукас Диас копна топката във вратата на Любенов, слагайки точка на спора.