ЦСКА 1948 измъкна победа от Берое

Двубоят между ЦСКА 1948 и Берое от 11-ия кръг наefbet Лига завърши при резултат 1:0 в полза на столичани.

Двата отбора играха равностойно като през първата част по-добре се представиха гостите, а след почивката - домакините. Добри положения изработиха за Берое Абубакар Тунгара и Серкан Юсеин, но и в двата случая до гол не се стигна. Най-сериозната опасност за домакините пък бе удар с глава на Галин Иванов след пас на Крум Стоянов.

В 72-ата минута дойде и развръзката в мача. ЦСКА 1948 получи право да изпълни дузпа след като ВАР отсъди игра с ръка на Умар Сако. Зад топката застана Чочев и не сбърка за 1:0. Малко преди края на срещата Йосков можеше да отбележи и втори гол в двубоя. При една грешка в защитата на Берое нападателят открадна топката, но Камен Хаджиев го блокира да отправи удар в опразнената врата.