Стоилов: Трябва да продължаваме да работим

Старши -треньорът на Левски Станимир Стоилов коментира загубата от Лудогорец с 4:2.

"Смятам, че допуснахме прекалено детски и наивни грешки, за да вземем нещо от Лудогорец. Грешките ни не отиват на нивото на мача и на името на нашия отбор. Трябва да продължаваме да работим. Това са футболисти, не можем да нарисуваме нови. Второто полувреме, когато бяхме най-силни, допуснахме 2 гола и това показва, че трябва да работим.

Трябва да работим и да се развиваме. Не можем да се зарадваме като вкараме гол, защото веднага ни връщат гола. Класен отбор като Лудогорец наказва такива грешка, други тимове може би нямаше да успеят да го направят, но Лудогорец го прави.

Направихме добър екшън с наше участие, за жалост не взехме нищо от него.

Той игра под голямо напрежение. На почивката му казах да играе по-спокойно. Ние нямаме друга опция на този пост, защото Георги Александров също е много млад", заяви Стоилов.